fbpx

Dijital Kongre

Dijital Kongre Yapmak

Kongre sonunda katılımcılar ne gibi bir kazanç elde ettiler?

Kongre sonrasında 8 hocamız atölye çalışmaları yaptı. Sağlık çalışanlarına yönelik ayrıca 40 derslik bir eğitim programı hediye edildi. Bunun dışında 2.5 günlük çok zengin canlı yayın programı baştan sona katılımcılar ile paylaşıldı.

Bildiğiniz üzere 2020 mart ayından buyana hibrit kongreler iptal olmak zorunda kaldı. Digital kongreler sayesinde katılımcılar mekan ve konum problemi yaşamadan kendi bilgisayar tablet yada telefonlarından evlerinden dijital kongreleri seyretmeye başladılar. Bizde Etkinlikseyret olarak bu trende FONKSİYONEL TIP KONGRESİ ile renklendirdik. Türkiye’nin ilk fonksiyonel tıp kongresini yapmış olduk.

Dijital kongrenin diğer kongrelerden farkı neydi?

Kongre de 110 oturum vardı. Bu oturumlar 2.5 gün gibi kısa bir zaman aralığında bitti hem doyurucu hem de hocalarımızın zamandan kazanabilecekleri güzel bir kongre gerçekleştirdik. Kongrede diğer farklı yanı ise kongreye katılan sponsorların katılımcılar ile kontak kurabilecekleri güzel bir ortam verildi. Bu bölgede katılımcılar tarafından verilen sorular cevaplandı. Tanıtım broşürü verildi. Sponsorların kendileri tarafından verilen stantlar hazırlandı. Bu kısımda aynı zamanda ilaç firmalarına ait tanıtım videoları verildi.

Canlı yayın akışında katılımcıların bekleyen ekran nasıldı, avantajları nelerdir ?

Canlı yayın sayfasında chat, canlı yayın, özgeçmiş, eklenti dediğimiz ayrı bir ekran bulunmaktaydı, bu ekranlar sayesinde katılımcılar mevcut oturumla alakalı tüm bilgilere sahip oldu.